Poznaj język polski z podręcznikiem od WSiP
10 czerwca 2022

Podręczniki szkolne potrafią zaskoczyć nie jednego ucznia. Dzięki bogatej zawartości oraz łatwiej do zapamiętania treści są cenioną pomocą naukową wykorzystywaną w placówkach edukacyjnych przez pedagogów, a także młodzież i dzieci. Przykładem takiego tytułu jest podręcznik do języka polskiego “Oblicza epok klasa 3” wydany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.

Wydawnictwo sprzyjające nauce

Istnieje na rynku polskim od 1945 roku i nieustannie się rozwija, uzupełniając swoją bibliotekę o nowe tytuły pomocy dydaktycznych. Dzięki WSiP uczniowie oraz grono pedagogiczne ma dostęp do niezwykłego świata, jakim jest nauka. To właśnie wiedza pozwala młodemu człowiekowi zdać potrzebne egzaminy końcowe, takie jak egzamin ośmioklasisty, maturę czy egzamin zawodowy, a następnie ruszyć w dorosłe życie. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne współpracują z wybitnymi naukowcami, metodykami, a także specjalistami w swoich dziedzinach, to dzięki nim powstały książki edukacyjne takie jak “Oblicza epok klasa 3”.

Podręcznik kluczem do wiedzy

Otwierając pierwszy raz podręcznik, wchodzimy w świat niezwykłej wiedzy, którą strona po stronie możemy chłonąć niczym gąbka. WSiP dołożyło wszelakich starań, aby książki edukacyjne dla szkół posiadały merytorycznie zebrane informacje, uzupełnione o ciekawe ilustracje oraz ćwiczenia podsumowujące dział. Podręcznik do języka polskiego bogaty jest w literackie dzieła poetów, dzięki czemu uczeń dowie się więcej o swoim kraju i kulturze, która go otacza. Warto zaznaczyć, że książka jest również pomocna podczas omawiania lektur szkolnych. Podręcznik:  

– “Oblicza epok. Klasa 3” opracowany został  przez Adama Kalbarczyka, Dariusza Trześniowskiego oraz Dariusza Chemperka.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne dzięki wytrwałości i zaangażowaniu w rozwój młodzieży szkolnej, są cenione wśród rodziców, pedagogów, a także uczniów korzystających z wiedzy podręcznika. WSiP prowadzi również Klub Nauczyciela gdzie każdy pedagog otrzyma wszelkie pomoce dydaktyczne związane ze swoim przedmiotem, przez co jeszcze bardziej będzie mógł zachęcić uczniów do poszerzania wiedzy.